V sredo, 7.3.2018 so imeli učenci petega, sedmega, osmega in devetega razreda športni dan. Izbirali so lahko med smučanjem, drsanjem, pohodom in tekom na smučeh. Letošnja zima nam je naklonila kar precej snega, tako da smo lahko tek na smučeh izvedli v okolici šole. Smučarji so se odpravili na Krvavec, kjer pa zaradi tehnične težave s kabinsko žičnico ni bilo mogoče izvesti smučanja, zato so se vrnili v šolo in vseeno uživali na snegu. Drsalci so drsali v Hali Tivoli, kjer so si po koncu drsanja ogledali trening hokejistov Olimpije. Pohodniki so se odpravili proti sv. Vidu, vendar zaradi obilice novega snega prišli le to podružnične šole Zgornji Tuhinj. Tekači na smučeh so najprej opravili krajši pohod na smučeh, nato pa se preizkusili v prirejenem biatlonu. Vreme nam je bilo kar naklonjeno, saj je na koncu posijalo tudi sonce.

Metka Mozetič

Vodja dejavnosti