V začetku junija smo se udeležili občinskega prvenstva v odbojki na mivki za učence in učenke od l. 2003 do l. 2005.

Pričeli smo v četrtek, 7.6.2018 z najstarejšimi. Šolo so zastopali: Boštjan Osolnik, Matej Drolc, Timotej Baloh, Nejc Pestotnik, Maša Dacar, Lara Pungartnik, Petra Osolnik, Brina Berlec, Bračun in Nika Drolec. Dečki so osvojili 5., deklice pa 4. mesto.

Nadaljevali smo v petek, 8.6.2018 z učenci in učenkami 8. razreda. Tomaž Pestotnik, Jure Burkeljca, Matic Drolc in Maj Berlec so zasedli 4., Nika Pirš, Ajša Trebušak, Klara Žibert in Lana Urankar pa 5. mesto.

Pri sedmošolcih smo v torek, 12.6.2018 nastopili z dvema ekipama dečkov. Matija Pestotnik, Aljaž Klemen, Krištof Homar in Aleš Poljanšek (1. ekipa) so osvojili 3., Ambrož Šuštar, Matej Močnik in Luka Sveti (2. ekipa) pa 6. mesto..

Rezultati…