V ponedeljek, 16.12.2019 so se starejši učenci udeležili občinskega prvenstva v odbojki. Tekmovanje je potekalo na OŠ Toma Brejca v Kamniku. Naša ekipa je v predtekmovanju zasedla drugo mesto (zmaga proti OŠ Komenda Moste in poraz proti OŠ Toma Brejca), na tekmi za polfinale pa premagala OŠ Stranje.  V polfinalu so bili nato boljši učenci OŠ Frana Albrehta. Sledila je tekma za tretje mesto, kjer so učenci naše šole v ponovljenem dvoboju z OŠ Toma Brejca s tesno razliko zmagali v tretjem nizu. Bravo in čestitke vsem sodelujočim. Kapetan Aljaž Klemen, je osvojil kolajno za tretjega najboljšega igralca prvenstva, šolo pa so zastopali še: Matija Pestotnik, Krištof Homar, Aleš Poljanšek, Ožbej Tomc, Luka Sveti, Žiga Klemen, Matej Močnik, Nejc Vidmar in Tilen Sadar.