Select Page

V petek, 24.11.2017 so se učenke naše šole udeležile občinskega prvenstva v odbojki, ki je potekalo na OŠ Toma Brejca v Kamniku. V skupinskem delu tekmovanja so deklice izgubile proti OŠ Marije Vere in OŠ Toma Brejca. Za vstop v polfinale so se  pomerile z OŠ Frana Albrehta, tudi v tej tekmi so bile žal neuspešne. Učenke so na koncu osvojile 5. – 6. mesto. Šolo so zastopale: Tjaša Klemen, Manca Pančur, Brina Berlec Bračun, Nika Drolec, Ajša Trebušak, Lana Urankar in Nika Pirš.

V ponedeljek, 27.11.2017 so se na občinskem prvenstvu v odbojki pomerili dečki. Tekmovanje je potekalo na OŠ Stranje. Naša ekipa je bila v predtekmovanju polovično uspešna (poraz proti OŠ Marije Vere in zmaga proti OŠ Toma Brejca). Na tekmi za polfinale (poraz proti OŠ Komenda Moste) pa je do uspeha zmanjkalo le nekaj točk v tretjem setu. Dečki so na koncu zasedli 5. – 6. mesto. Šolo so zastopali: Boštjan Osolnik, Jure Burkeljca, Matej Drolc, Tomaž Pestotnik, Timotej Baloh, Urban Koncilja in Nejc Pestotnik.

Rezultati