Select Page

V četrtek, 13.12.2018 so se učenke naše šole udeležile občinskega prvenstva v odbojki, ki je potekalo na OŠ Toma Brejca v Kamniku. V skupinskem delu tekmovanja so deklice izgubile proti OŠ Marije Vere in OŠ Frana Albrehta. Za vstop v polfinale so se  pomerile z OŠ Stranje, tudi v tej tekmi so bile žal neuspešne. Učenke so na koncu osvojile 5. – 6. mesto. Šolo so zastopale: Klara Žibert, Manca Pančur, Eva Rovanšek, Zala Perovšek, Tinkara Bajde, Ajša Trebušak, Lana Urankar in Nika Pirš.

V torek, 18.12.2018 so se na občinskem prvenstvu v odbojki pomerili dečki. Tekmovanje je potekalo na OŠ Stranje. Naša ekipa je v predtekmovanju prav tako dvakrat izgubila (poraz proti OŠ Marije Vere in OŠ Komenda Moste), na tekmi za polfinale pa ni uspela premagati OŠ Stranje.  Dečki so na koncu zasedli 5. – 6. mesto. Šolo so zastopali: Jure Burkeljca, Tomaž Pestotnik, Aljaž Klemen, Matija Pestotnik, Krištof Homar, Aleš Poljanšek, Ožbej Tomc, Žiga Klemen in Ambrož Šuštar.

Rezultati