Select Page

V ponedeljek, 12.12.2016 so se učenke naše šole udeležile občinskega prvenstva v odbojki, ki je potekalo na OŠ Marije Vere v Kamniku. Uvodni zmagi proti OŠ Komenda Moste je sledil poraz proti OŠ Frana Albrehta, deklice so zasedle 2. mesto v skupinskem delu. Za vstop v polfinale je naša ekipa premagala OŠ Stranje, nato pa v tekmi za finale izgubila proti OŠ Toma Brejca. Na zadnji tekmi je manjkal le kanček sreče in učenke so končale tekmovanje na 4 mestu. Šolo so zastopale: Valerija Šuštar, Lana Hribar, Žana Poljanšek, Neža Levec, Eva Urankar, Tjaša Klemen in Manca Pančur.

V torek, 13.12.2016 so se na občinskem prvenstvu v odbojki pomerili dečki. Tekmovanje je potekalo na OŠ Stranje. Naši ekipi kljub dobrim predstavam in lepi igri tako v skupinskem delu (poraza proti OŠ Stranje in OŠ Frana Albrehta), kot na tekmi za polfinale (poraz proti OŠ Marije Vere) ni uspelo zmagati. Dečki so na koncu zasedli 5. – 6. mesto. Šolo so zastopali: Lenart Lanišek, Ambrož Poljanšek, David Zalogar, Miha Lomovšek, Urban Slapnik in Safaudin Pajalič.

Rezultati